SMIGINIS LT 2017 turnyras Vidmantuose

5 Mažeikių DARTS sporto klubo nariai dalyvavo antrose šiame sezone reitinginėse varžybose – SMIGINIS LT taurė Vydmantuose.

Susirinko 80 sportininkų. Tarpklubinio čempionato komandinių varžybų mūsų komandos nežaidė, nes varžovas Vilniaus LEGAS neatvyko.

Individualiose varžybose Irena Čiplienė įveikė pogrupių etapą ir pateko tarp 6 geriausių, tačiau toliau pralaimėjo ir iškovojo 5 vietą.
Vyrų grupėje Julius Zubavičius ir Remigijus Barauskas po nesėkmingų pasirodymų pogrulių kovose, kovojo dėl paguodos turnyro, tačiau ir čia nepateko. Galutinėje įskaitoje Remigijus liko 49 vietoje, Julius 33 vietoje. Tomas Bužonas atkrintamosiose įveikė kelis ratus, tačiau ketvirtfinalyje pralaimėjo Lukui Tumėnui ir liko 5 vietoje. Arūnas Čiplys pasiekė finalą, kur šį kartą turėjo pripažinti Dariaus Labanausko pranašumą. Arūnas liko 2 vietoje.