Lietuvos-Baltijos reitingo varžybos Žiežmariuose

6 Mažeikių DARTS sporto klubo nariai dalyvavo trečiose šio sezono reitinginėse varžybose – Žiežmarių Taurė 2017.

Susirinko 78 sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Tarpklubinio čempionato komandinių varžybų mūsų komandos nežaidė, nes varžovas Prienų DVIDEŠIMTUKAS nesurinko pilnos komandos.

Individualiose varžybose Irenai Čiplienei nepasisekė pogrupių kovose, tačiau po to vykusiame paguodos turnyre tarp 12 moterų finalinėje kovoje nugalėjo šių metų Latvijos čempionę Ireną Bauzę ir tapo turnyro nugalėtoja.
Vyrų grupėje Julius Zubavičius ir Jurijus Stekolnikovas įveikė pogrupių kovas. tačiau toliau Julius paralaimėjo pirmoje kovoje Ugniui Jankūnui (galutinė 17 vieta), o Jurijus pralaimėjo antroje kovoje Gintarui Nagevičiui (galutinė 9 vieta).
Arūnas Čiplys sunkiai žengė pimyn, ketvirfinalyje ir pusfinalyje teko kovoti lemiamus legus, o finalinėje kovoje su latviu kova klostėsi dar prasčiau, rezultatas 1-4 kovoje iki 5 laimėtų. Tačiau varžovui vis nepavykdavo pabaigti žaidimo sėkmingu uždarymu, o Arūnas tuo pasinaudodavo. Iškovota pergalė 5-4.

Balandžio 1-2 dienomis klubo narių laukia reitinginės varžybos Šiauliuose – Federacijos Taurė 2017. Varžybų rangas prilyginamas Lietuvos Čempionatui.